אילו יכולת לשאול כל שאלה בעולם לגבי מערכות היחסים שלך
והקשר שלך עם אנשים אחרים או לגבי התקשורת
ומערכת-היחסים שלך עם עצמך…

מה היתה השאלה הזאת?

shutterstock_92294380

אחת לחודשיים מתקיים שידור חי עם ארנינה קשתן
שבו היא עונה על כל שאלותיכם בנושא תקשורת ומערכות יחסים
ברוח המקרבת

שיחות מרתקות, מעמיקות ועתירות-ידע, הנוגעות בנושאים הבוערים ביותר במערכות יחסים – זוגיות, הורות, יחסים בין אחים, אמהות-בנות בוגרות, יחסים בעבודה, מנהלים-עובדים… You name it.

מה נקודת-המוצא של השיחות האלו?

שכל מה שמוביל אותנו לדבר ולתקשר עם אחרים – נמצא בתוכנו, הרבה לפני שאנחנו פותחים את הפה. זה מתחיל בָּאופן שבו אנחנו חושבים ומתייחסים לעצמנו (לאו דווקא בחיבה יתרה, למרבה הצער…), עובר דרך האוקיינוס העצום של התנסויות ומסקנות שצברנו במהלך חיינו ומשם מגיע, כמובן, למחשבות והאמונות שיש לנו על האחר ובעיקר – על איך האחר הזה "צריך" להתנהג.
לכן, בשיחות הדו-חודשיות אנחנו לא מדברים על "איך נכון לדבר" או על "איך צריך להקשיב" (למרות שתקבלו הרבה טיפים ורעיונות חדשים), אלא שולחים מבט פנימה, אל החומרים היותר עמוקים שלנו – דפוסי חשיבה והתנהגות, שפעמים רבות משבשים לנו יחסים מבלי שנדע זאת, הדימוי העצמי שלנו, מצבים והרגלים שנובעים מפחד, אשמה או בושה, וכמובן – היחס שלנו לכסף, לגוף, לעבודה שלנו, לבני-אדם בכלל…

למה בכלל אנחנו זקוקים להדרכה ביחסים? מה התפקשש בדרך?

רובנו למדנו לדבר בין גיל שנה לשנתיים. המילה המדוברת היא הכלי התקשורתי המרכזי של כולנו. והיא גם הכלי הזמין, הזול והנגיש ביותר ביומיום שלנו. אבל אף אחד לא לימד אותנו לרתום את המילים שלנו באופן שישרת אותנו ויאפשר לנו ליצור אמון, הבנה, קרבה ושיתוף-פעולה.
אז איך לעשות זאת? על כך בדיוק תשמעו בשיחה הדו-חודשית שלנו.
אחת לחודשיים, מעל גלי האינטרנט, ארנינה קשתן משיבה על כל שאלה שלכם לגבי מערכות יחסים שלכם מכל הסוגים (הורות, זוגיות, עבודה, משפחה מורחבת - ובעיקר תקשורת עם עצמנו) - הכל ברוח תפישת-העולם של תקשורת מקרבת.
ההשתתפות בשידור היא חינמית אך מצריכה הרשמה מראש (כך אנחנו מוודאות שאנשים 'אמיתיים' נרשמים לשיחה ויכולות להיות איתם בקשר).
להרשמה לשיחה הקרובה ולמשלוח שאלות היכנסו לכאן.
למה א/נשים בכלל נרשמים לשיחות האלו? כי כולנו משתוקקים לחיות יותר טוב, שיהיו לנו יחסים טובים יותר, שנריב פחות, שנבין יותר… וזה בדיוק מה שמקבלים בשיחות האלו – כיוונים חדשים ומפתיעים לניהול כל מערכות היחסים שלנו, עם עצמנו ועם אחרים.
ממשובים נלהבים שאנחנו מקבלות על השיחות הללו מה שיש לנו לומר הוא – שאפילו אחרי שיחה אחת כזאת, משהו משמעותי ביותר יכול להשתנות ביחסים שלכם! כי תקשורת מקרבת פותחת לבבות – ומשנה התנהגויות.
וזה האני מאמין שמניע את עשייתנו כאן ובכלל – ובקשה עמוקה בצדו
החזון של ארנינה הוא להביא את בשורת תקשורת מקרבת לכל בית בישראל, ובתור התחלה – ל-100,000 איש ואשה…
נשמח מאד מאד אם תעזרו לנו להפיץ עוד ועוד את דרך-החיים המיוחדת הזו. ואנחנו מציעות לכם/ן שתי דרכים לעשות זאת ולתרום בכך למהלך הגדול הזה – האחת בלחיצת כפתור והשנייה בתרומה מעשית:
  1. לחיצת הכפתור - רוב העולם (והארץ) עדיין לא יודע כמה טוב תקשורת מקרבת יכולה לעשות להם. ואתם יכולים לגלות להם! ככלות הכל, בשביל זה המציאו את פייסבוק, לא??? אז שתפו עכשיו את כל החברים שלכם (לפחות את רובם) וצרפו אותם  לקהילה המתרחבת שלנו. אין לנו ספק שהם יודו לכם – וגם אנחנו.
    לא בפייסבוק? אנחנו מזמינות אתכם להעביר את העמוד הזה עצמו לחברים ומכרים שלכם שעשויים להתעניין בתכנים שלנו. שלחו להם כבר היום את הקישור הזה. תודה מכולנו.
  2. תרומה מעשית – כל רכישה שלכם כאן תורמת ליכולתו של מרכז מיתרים להמשיך בפועלו ולהגשים את חזונו. איך את וגם אתה יכולים גם להיתרם ממיתרים – וגם להירתם לחזון שלו? בתשלום של 50 ש"ח בלבד תוכלו לקבל את הגישה לכל השיחות שהתקיימו בשנת 2013.

רוצים לצפות ולהאזין לשיחות נוספות, שקיימנו בעבר?

כאן בטופס למטה תוכלו למלא פרטים ובתשלום של 50 ש"ח בלבד תוכלו לקבל את הגישה לכל השיחות שהתקיימו בשנת 2013.
מתלבטים? תוכלו לקרוא כאן את תוכני השיחה ואפילו לצפות בחלק מאחד השידורים משנת 2013.

איך אפשר להשתתף או לצפות בשידור בחינם?

היכנסו לכאן ותקבלו את כל הפרטים על מועד השידור הבא והאפשרות להצטרף.
ממש נשמח לפגוש אתכם שם!
וממש לסיום. אם משהו בחזון שלנו – וכמובן, בשיחות עצמן – נוגע בכם, זוהי הזדמנות נפלאה להצטרף למעגל אוהבי ומקדמי תקשורת מקרבת.
שאו ברכה ותודה גדולה!

clauds-dev


clauds-dev

תגובות

תגובות