2 סופי שבוע של חיבור עמוק בנוף הקסום של הרי ירושלים

שלום לך, מבקר/ת סקרנ/ית בדף שלנו

אני שמחה שהגעת לכאן. כי אולי גם לך מחכה כאן, בדף הזה, מפתח חשוב ביותר, שיוביל אותך לשלב הבא בחייך שלך. ושתתוודע/י אליו בסדרת הריטריטים – בחברתי. את/ה מוזמנ/ת לקרוא, לצפות – ולהרגיש. ואם תחוש/י שזה בשבילך – להצטרף אלינו למסע העמוק והמרגש הזה…

פעמיים בשנה זה קורה – "המרתון הפנימי"

כמה עשרות א/נשים אורזים מזוודה קטנה או שתיים, נפרדים לשלום מבן או בת-הזוג, מהילדים, או מדמותם שבמראה – ויוצאים לפגוש את עצמם נטו.

מירושלים, מתל-אביב, מן הצפון ומן הדרום – הם מגיעים, בטפטוף מהיר-זהיר, סקרנים, כמהים, משתוקקים. כי מרגע שיצאו למסע המרוכז הזה – הם יודעים שאין דרך חזרה. כך או אחרת, במוקדם או במאוחר, תוך-כדי הריטריט או לאחריו – משהו יקרה להם. משהו טוב.

ויש כמובן, גם חששות. כי המשהו הזה, שעתיד לקרות להם – כל עוד לא התרחש, הוא בגדר "לא-ידוע". ועל-כן יש בו, כמובן, גם פרק מפחיד. שמאיים – לכאורה – על המארג המורכב, המדהים, החד-פעמי, שהתרגלנו לזהות אותו כ"אנחנו". ומי שבאים למפגשים האלו יודעים, שה"אנחנו" המוצק הזה – עומד להתערער. ואלו כמובן, חדשות רעות לחלק המפוחד שלנו. וחדשות נפלאות לחלק הסקרן.

אז מה שאני יכולה לומר לך הוא, שהחלק הסקרן מנצח. החלק שרוצה לגדול, לצאת מהכלא הפנימי, להשתחרר מן הכבלים המדומים של סיפורי-העבר שלנו, לגלות את החלקים החבויים שלנו, לחזור ולהרגיש את החיים במלואם. כל זה קורה.

מי שכבר היו איתנו – יודעים/ות. את החוויה, העוצמה, הלמידה, הגילויים, ההתעוררות, הבכי, הצחוק…

ומי שטרם היו – פשוט לא יודעים/ות מה הם מפסידים/ות… :-)

בסרטון הזה תמצאו חלק מהסיבות שבגללן אנחנו בוחרות לחזור לריטריטים באבן-ספיר
כל פעם מחדש

לפרטים נוספים וחוויות המשתתפים בריטריטים הקודמים – לחצו כאן

תגובות

תגובות