למשובים נוספים מבוגרי הקורסים שלנו - לחצו כאן

"ארנינה יקרה, כמה אני אוהבת את השיעורים שלך, את הלימוד המעמיק והרגיש והכל-כך נכון-לי… בשבוע שעבר קיימתי את "השיחה הטעונה" עם בעלי, זו שחיכתה שנים רבות, זו שבגללה באתי כל פעם ללמוד איתך. והיא ממש לא הייתה טעונה…. כי הייתי כל-כך בשלה, מוכנה, רגועה! בלי ה"ריק" והוויתור. ההרגשה כל-כך טובה. סוף סוף הבאתי אהבה לחיי! אוהבת אותך כל-כך, מחוברת לאמת שלך, מחוברת לאהבה." (סוניה, בוגרת קורס יסודות ב' – מֵעבר למלים).

"תודה רבה על השינוי שעבר עליי בזכותך. לפני כארבעה חודשים חזרתי לארץ עם גיא, בעלי ושלושת ילדיי מניגריה, לאחר שהייה של 5 שנים שם. בזכות הקורס המעצים שלך, החזרה שלי ושל כל משפחתי הרבה יותר קלה. לאורך הקורס עלו בי המון אירועים מהעבר שאפילו לא ידעתי שקיימים בתוכי והצלחתי להשתחרר מהם,  סוף-סוף הבנתי מה היה הצורך שלי והצלחתי לתת לעצמי אמפתיה,  הבנתי גם מה היה הצורך של האחרים באותם אירועים או סיטואציות כך שברוב המקרים לא כעסתי עליהם עוד. משחרר… יחד עם זאת התחלתי להקשיב לעולם, ואווו…כמה פספסתי בחיים שלי. הצלחתי להתקרב לילדים שלי מאוד, הילדים התקרבו מאוד אחד לשני (כן, יש הרבה סימניי שאלה בבית שלנו :-) ). אמא שלי הרבה יותר קרובה אליי. הצלחתי להוציא מחיי את כל האנשים הלא רצויים לי. אני עצמי התעצמתי מכל ההצלחות,  מרגישה הרבה יותר ביטחון עצמי,  הרבה יותר אסרטיביות. תודה,  תודה,  תודה,  בעיניי את באמת מתנה לאנושות." בהירית.

"בעיני זו תחילת הדרך לפתור את הפלונטר שיושב לי בגרון… ברור לי שהכל מתחיל ונגמר בתקשורת – עם בן-הזוג, עם קולגות לעבודה שצריך להוביל לעשייה למרות שאין לי מרות ניהולית ישירה עליהם, עם המשפחה שלי, ואיך אני רוצה שייראו החיים של הילד המדהים שלי. אז מכאן מתחיל המסע"…

"מיתרים בשבילי זה מפגש עם חוכמה, הומור, אינטליגציה, עומק, מחויבות, אמת. כך אני יכולה להגדיר בית, מאחר שאלו הם הערכים הכי חשובים לי. תודה לכן בנות על שראיתן תמיד מי ומה אני. על הכייף שבלהיות במקום מוגן, מצחיק, מכיל. על שהלכתם אתי דרך משמעותית מאוד בשבילי ושמתן אתי עוד לבנים במגדל של חיי. על דיבור פתוח ומאוורר ועל שותפות עם עוד אנשים שאכפת להם".

"אט אט התחילו ההבנות להגיע ולהתיישב להן בעדינות. חוויתי מבוכה וגם חיוך פנימי, על השכנוע העמוק שלי בכל מיני דברים בנוגע ללימודים, איך שהם אמורים להיות, ומה הם אמורים לעשות לי. וגם מבוכה כללית כזו על האחיזה שלי בדברים, ועל המחשבה שיש לי לפעמים ש”אני כבר יודעת” איך דברים צריכים להיות. גיליתי עניין וחיבור למה שדיברנו עליו בשיעור, וראיתי איך מה שקרה תרם לי מאוד ללמידה. האווירה הפנימית הזו נמשכה לה גם לתוך היום, והיה בה משהו מרגיע, רך, מחויך, מרפא, וגם סוג של רווחה ושמחה, שאחרי ימים של מאבק ודמעות אני מצליחה לראות את המלחמה נרגעת לה…. אז רציתי מאוד לומר תודה על הסובלנות וההכלה, בעיקר אני מבחינה בנטייה הברורה שלכן לא להדוף קשיים שאני מביאה, אלא לתת להם מקום, ומנקודת המבט הנוכחית זה מאוד תורם לי – ללמידה, לריפוי, ולתהליכים שאני עוברת".

"ארנינה יקרה, "רציתי שוב להודות על המפתח הנפלא שנתת לי, שיוצר אור בחיי ומאיר כל מיני נקודות כואבות מהעבר ומזכיר לי שוב ושוב שזה בסדר שזה נמצא שם, אבל שהגיע הזמן להתבונן ולראות מה יש שם. מה כואב, מה צורח, ומה הצורך שלי? ובעקבות זה אני עושה כעת תהליך חזק מאד של שינוי. ההתבוננות הנפלאה הזו במהלך החודשים האחרונים יצרה מין חלל נפלא בתוכי, שבו יש הקשבה, שלווה והרבה אהבה, שהחליפה את רגשות האשמה שהייתי כל כך רגילה בהם ויצרה בהירות בחיי. אני משתאה ומתרגשת להביע את שיש לי להביע מבלי לפחוד מה הצד ממול יחשוב ויאמר. ונהנית לחוות דיאלוג מסוג אחר עם אנשים סביבי. המילה תודה אין ביכולתה להכיל את מה שאני מרגישה כלפיכן, שאתן עושות עבודה נפלאה על מנת ללמד עוד ועוד אנשים את דרך החיים הזו".

אחרי סדנה בתקשורת מקרבת… "מאתמול התחלתי לדבר במונחי צרכים. אחרי ההרצאה מפילת האסימונים של ארנינה קשתן על תקשורת ביני לבין עצמי. לקחתי לעצמי תובנה אחת גדולה – אהיה יותר קרובה לעצמי ככל שאשכיל לשאול מה אני באמת צריכה ואז לפעול להשגת צורך זה. היה מרתק, מרגש ומעצים מאד".

"אין מילים שבהן אוכל לבחור כדי להודות לך על כל מה שעשית בשבילי. אולי את לא יודעת, אבל כשאת עובדת – את מנקה, את מטפלת באנשים. ואפילו כשאת ישנה, יש עוד אנשים, ואני בטוחה שיש הרבה ואני ביניהם, שקמים כל בוקר לעולם טוב יותר, לעתיד מלא בתקוות חדשות, ממוקדים, מתלבטים גם, אבל בדרך להגשמה אישית והכל הודות להדרכה, לליווי הצמוד שלך. רק בשמי אני אוכל להעיד על שינויים מדהימים שמשפיעים לא רק עלי אלא גם על האנשים הקרובים אלי. אני מחמיאה לך, אני מודה לך, אני מורידה בפנייך את הכובע".

"ארנינה, את פשוט נהדרת באמיתיות שלך, וההתלהבות והאהבה שלך לנושא עוברים מצויין. תודה על המודעות שאת מעוררת בנו".

"יש תקשורת מקרבת ויש ללמוד את זה עם ארנינה, עם כל מה שהיא מביאה- הכנות, הפתיחות, המקום להכל, הלב הכל כך נוכח עם כל מה שיש… האפשרות הענקית האפשרית באמת לשינוי אמיתי. לי היא עזרה ועוזרת לעשות שינוי גדול מקווה גם בשבילכם".

תגובות

תגובות