"מהרגע שראיתי אותך קרה שם קסם בלתי מוסבר, ייחודי לך, שעושה לי ולכולנו את הקסם הזה…

"היכולת שלך לראות ולהראות לצד השני… בדרך המיוחדת והנפלאה שלך את מראה את הדברים באופן מצמיח ולא "מוכיח".

"הגעתי לכאן כי הרגשתי שיש כאן איזושהי אמת בשבילי. בתחילת הקורס קיוויתי להגיע לאושר הנכסף, לאמת האחת… היום אני עדיין רוצה אבל יש לי הרבה יותר סבלנות. הכל היום מציק לי פחות ואני לוקחת את עצמי פחות ברצינות. אני הרבה יותר רכה עם עצמי בסיטואציות שפעם היו לי קשות ומעיקות. אני מקבלת אותן ברכות ורואה את האפקט שיש לזה על ילדי. גם הם לוקחים את הסיטואציות פחות קשה ובאופן כללי למרות שלא עבדתי על זה, אני הרבה פחות כועסת עליהם והדברים מתנהלים יותר בזרימה ובנינוחות."

"בהתחלה ממש פחדתי ממך. במפגשים הראשונים של קורס (י)סודות התקשורת המקרבת רציתי לקום ולעזוב. זה היה כל-כך עמוק שממש פחדתי. ואז נוצרה האינטראקציה בינינו בקורס וזה עוד יותר הלחיץ אותי, אבל את ידעת איך לגעת בי נכון. אמנם הוצאת אותי משיווי-המשקל, אבל מכאן התחלתי להבין את התהליכים הפנימיים ואת הסיפורים שאני מספרת לעצמי ושמנהלים אותי. ואז התחלתי לתת בך אמון. יותר מזה, תמיד כשבאתי לכאן, הייתי מטשטשת את זה בבית, לא ממש הייתי אומרת בגלוי לאן אני הולכת. היום את נמצאת איתנו בבית. זה דבר גדול שלא היה לפני כן. גם בקרב המשפחה שלי נוצר אמון בך ובתהליך שאנחנו עוברים כאן…"

"הדברים שלמדתי כאן פשוט מייצרים שינוי בחיים שלי ושל המשפחה שלי."

"הגעתי כי רציתי יותר קשר עם עצמי והיום אני מרגישה שאני יותר אוהבת את עצמי. ועם הזמן אני גם מגלה, שזה שאני יותר אוהבת את עצמי לא עוצר אותי מלהמשיך ולהתפתח."

"ביחסים שלי עם בן-זוגי הדברים מאוד השתנו. תוך כדי עבודה איתך, ארנינה, בן-זוגי הצליח לשמוע משהו שהרבה שנים לא הצלחתי להעביר…"

"ארנינה , יראת-הכבוד שלך כשאת עובדת עם מישהו מעוררת הערכה. מדהים איך כל פעם הידיים שלך יותר תומכות, יותר עדינות, יותר חדות ויותר רכות…"

"רציתי לשנות את הדו-שיח שלי עם ילדי ולשנות את הדפוסים שנשארו בי. ועכשיו אחרי המסע אני מבטיחה לעצמי יותר להרגיש ופחות לפחד. אני פחות פוחדת מהעתיד ואני יודעת היום שהכל הפיך ותלוי בי."

"היום פחות מפחידה אותי הדחיפות של הדברים. אני מצליחה להניח לדברים גם כשיש מצבים לא פתורים ולא להיכנס ל"סרטים". הצלחתי להיפרד מהאמונה שאוכֶל=קרבה. תודה לקבוצה על הפתיחות המדהימה ויכולת ליצור מגע בחיים של אדם אחר עם המון כבוד וזרימה".

"את פשוט יודעת לשים זרקור ענק על הנקודה. האופן שבו את עושה את זה ממש ייחודי רק לך. לא נתקלתי בשום מקום ביכולת הזו. את ממש רואה ומצליחה "לתרגם" לנו את מה שאת רואה באופן שאנחנו מצליחות להבין ולראות"…

"הסכמתי להיפרד מהאמונה, שאמא שלי הייתה צריכה לאהוב אותי במין דרך אוניברסלית יקומית ושיש רק דרך אחת ומקום אחד לאהוב. היום ההורים שלי "הרבה יותר נחמדים" מאז שהתחלתי את המסע וזה ברור לי שזה בגללי ולא בגללם… היום יש לי עוד ממה להיפרד אבל אני יודעת שזה עניין של זמן ובשלות, אז תודה לך ארנינה שהיית לי  מאור גדול."

"אני מרגישה בעיקר שלווה יותר עם מי, מה ואיך שאני עכשיו. הבנתי שלא את הכל אצליח לשנות, לא את הכל ארפא, צלקות יישארו צלקות, אבל פחות יכאבו. אני מצליחה לראות את הדברים נקי יותר עם פחות עומס וסיפורים ישנים. ההיכרות עם הכלים כאן במסע עוזרת לי מאוד."

"יש משהו נורא אמיתי בדרך שאת חותכת דברים. אם מישהו נכנס למערבולת של מחשבות את יודעת איך לעצור את זה, לשים בצד את הדבר הלא רלוונטי ולהמשיך הלאה. את עושה את זה כמה פעמים עד שמגיעים לנקודה המדויקת וזה תמיד קורה… כמו קסם. תמיד את גם יודעת לזהות אם האדם מוכן ללכת איתך או לא. את פשוט רואה!"

תגובות

תגובות