תכירו את הבוגרים המוסמכים של המצפן

אם אתם מחפשים מטפל-מאמן, שיעזור לך בגישת המצפן, אנחנו גאות להציג לך את הבוגרים המוכשרים שלנו שישמחו לעזור לך בתהליכים של גילוי עצמי עמוק, שחרור דפוסים מעכבים ולמידה של תקשורת מקרבת שתתן לך את אחד הכלים החשובים בחיים לניהול מערכות יחסים תומכות ומזינות עם עצמנו ועם אחרים..

לנוחותכם, חילקנו אותם לפי איזורים בארץ כדי שתוכלו למצוא את המאמנ/ת המתאימ/ה לך בקרבת מקום מגוריך, וכמובן בימינו אפשר גם בזום. 

אז אם התחברת לאחד או אחת מהם שלא נמצאים בקרבת מקום, מזמינות אותך לבדוק אם הם גם עושים פגישות בזום.

מרכז הארץ

מנחה בכירה במיתרים

מתמחה באומנות התקשורת במערכות יחסים וביצירת חיים שיש בהם חיבור, משמעות וחופש בחירה. משנת 2012 מלווה ומדריכה א-נשים בתהליכי שינוי, צמיחה ושיפור התקשורת הבין אישית. 

מאמנת אישית וזוגית מוסמכת. מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן, מדריכה ללימודי NLP ודמיון מודרך (NLP Trainer) ויוזמת "נקודות" שעוסק בפיתוח מוצרי מידע להתפתחות אישית והתעוררות התודעה.

בוגרת מיתרים

ניצן איס

-----

מטפלת גוף נפש, פסיכותרפיסטית גופנית. מאמנת, מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן. מלווה ומדריכה אנשים וזוגות בנקודות מאתגרות בחיים. 

מנחה בכירה בקורס המצפן ורכזת צוות התמיכה בו.

בוגרת מיתרים

טליה מיכאלי

טליה מיכאלי

-----

ליווי הוליסטי והדרכה למתעוררים ומחפשים רוחניים, באמצעות שילוב כלים וגישות מעולמות הרוח, הנפש והרפואה הטבעית – הרחבת המודעות ועבודה עם רגשות בעזרת פסיכותרפיה רוחנית, אימון רגשי בגישות תקשורת מקרבת ו"המצפן", מיינדפולנס, דמיון מודרך וקלפים טיפוליים, יחד עם כלים מהרפואה הטבעית כמו צמחי מרפא, פרחי באך ונטורופתיה, שנותנים תמיכה נפשית וגופנית לכל התהליך.

יש אופציה לליווי גם בזום

בוגרת מיתרים

נעים מאוד, שמי שירי זאבי הירש.
אני גרושה ואמא לתאומים בגיל ההתבגרות. במקצועי אני מאבחנת ומטפלת בלקויי למידה וקשב ומשפחותיהם, עוסקת בהדרכת הורים, בהוראה מותאמת וגם בהכשרת מאבחנות ומורות. הכלים שרכשתי במצפן מהווים עבורי דרך חיים ואני משתמשת בהם יום יום, בקליניקה ובחיי הפרטיים. המצפן פתח לי עולם שלם של תקשורת וגישה לחיים, שאני חיה באופן יום יומי, ואשמח להיות שם עבור כל מי שזקוק ליד תומכת ולפנס שיאיר את הדרך.

בוגר מיתרים

מדריך לחיים מלאים, תוך שימוש בכלים מגישות "המצפן", תקשורת מקרבת (NVC), הפסיכולוגיה החיובית ואניאגרם (Enneagram).
כל נפש היא יחידה ומיוחדת, ויחד עם זאת מפתיע לגלות כמה דמיון יש באופן שבו אנו פועלים בעולם.
כלומר, באמצעות ידע וכלים אוניברסליים בצד יצירת קשר הדרכתי אישי, נפתחת האפשרות להבין, להרגיש, לשנות.. ולחיות את החיים במלואם.

בוגר מיתרים

מטפל בגישת התקשורת המקרבת והמצפן
מאמין בכוחה של החמלה לרפא כאבים ולהפוך את החיים שלנו לנעימים יותר.
מלמד הקשבה אמפתית לשיח הפנימי שלנו עם עצמנו ומשם גם לאנשים המשמעותיים בחיינו.

בוגרת מיתרים

מלווה נשים שרוצות להעמיק את החיבור לעצמן וליצור שינוי מיטיב בחיים ובמערכות היחסים שלהן.
בתהליך הליווי יש מקום לכל החלקים שחיים בך. נתבונן ונבין מה מניע אותך בעומק כדי להתקרב למהות שלך ולחיות מתוך נוכחות ובחירה.
ילוו אותנו כלים מעולם התקשורת מקרבת והמצפן, השראה מהגישה ההיקשרותית-התפתחותית ובעיקר ההקשבה פנימה והאמונה באפשרות ליצור שינוי אמיתי.

בוגרת מיתרים

יעל נגיד ברנר

-----

אני יעל, פסיכולוגית ונוירופסיכולוגית. יועצת זוגית ומדריכת הורים. מלווה יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות, קשיים ושאלות תוך מתן
כלים ליצירת חיבור וקרבה במערכות יחסים בין בני זוג, הורים וילדים, חברים, עמיתים בעבודה והחשוב מכל ליצירת מערכת יחסים קרובה יותר עם עצמנו.
מלווה בגישת התקשורת המקרבת, גישת המצפן והגישה ההיקשרותית-התפתחותית, וכן מלווה נשים וזוגות בתהליכי פוריות, הפריה חוץ גופית והפלות חוזרות.

בוגרת מיתרים

מירה פיינר

-----

אני מירה מלווה תהליכי עומק ליצירת ביטחון עצמי כבסיס למערכות יחסים שיש בהן תקשורת כנה, תשוקה והתלהבות.

שנים סבלתי מערך עצמי נמוך – כילדה, כנערה, כחיילת… היום אני כאן עם הידע שצברתי כדי להדריך אותך מהנקודה שבה את כיום – לנטוע בך תחושת כוח פנימי ולנוע בעולם מתוך הפנמה של היותך שווה, ראויה, מסוגלת.

בנוסף אני עוזרת לזוגיות לכבד את הפערים ביניהם ולאהוב בעוצמות למרות ולא בגלל.

מוזמנת לקבוע איתי שיחת היכרות ללא עלות שבה אוכל להכווין אותך לעבר השלב הבא בהתפתחות.

*מקבלת גם ב-ZOOM

פרדס חנה, חוף הכרמל וצפון הארץ

בוגרת מיתרים

מלווה זוגות , יחידים וקבוצות בנושאים הקשורים לתקשורת ויחסים.
חוקרת אותנטיות בדרכי בחיים, מאפשרת, מלמדת וחולקת אותה עם אנשים המגיעים אלי.
בעיקר מתמקדת בכנות, ביטוי אותנטי ואפשור פנימי להיות מי שאנחנו. ואיך להיות את זה בעולם שבחוץ, עם הקרובים לנו והסובבים אותנו.
יוצרת ומחזיקה מרחבי ריפוי והתפתחות מגוונים קרוב ל 10 שנים.

בתהליך הסמכה​

נעים מאוד! אני ליאור.
בעלת תואר ראשון בחינוך, בוגרת המסלול להכשרת מלווים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".
סטודנטית להנחיית קבוצות והחזקת מרחבים בביהס לאומנות אהבה של שחר כספי.

מנהלת ומלווה צוותים חינוכיים כעשור.
מלווה אנשים בתהליכי שינוי והתפתחות אישית.
מנחה סדנאות וקורסים בנושא יחסים ותקשורת מקרבת ליחידים, זוגות וצוותים חינוכיים.

מוזמניםות לעבור איתי תהליך בו נעבוד עם דפוסים ואמונות מגבילות במערכות יחסים ומול עצמנו.

בתהליך הסמכה

נעים מאד, אני אישה, אמא, יזמית ,מאמנת, מטפלת, מלווה, מתנדבת, חולמת ומגשימה. עם ניסיון ניהולי עשיר, בעולם ההייטק, ומאמנת בשיטת תקשורת מקרבת והמצפן ,אני מלווה אנשים בתהליכי שינוי ובמערכות של אי- ודאות : קריירה, זוגיות, הורות, ותכלס כל דבר שחי בכם בועט בכם והייתם רוצים להבין אותו. בנוסף, אני גם מלווה ארגונים בטיפוח סביבת העבודה שלהם למערכת מבוססת אמון, יצירת שייכות, שיתופיות, יעילות למען צמיחה עסקית וערכית בשיטת המצפן. ובעיקר לא מפסיקה לשאול את עצמה "למה אני עושה את מה שאני עושה".

בתהליך הסמכה

שלום, שמי אירית זורנו ואני יועצת זוגית משפחתית ואישית, מטפלת מוסמכת גם בשיטות שונות כמו תקשורת מקרבת, דימיון מודרך.

השרון ועמק חפר

בוגרת מיתרים

רווית קזז יעקב

רווית קזז יעקב

-----

נעים מאוד, קוראים לי רווית יעקב,
אני מגשרת במקצועי, מלווה יחידים ומשפחות, בגישת המצפן והתקשורת המקרבת.
פונים אליי א.נשים שחווים לחץ מתמשך, חרדות, או קונפליקט ממושך, במערכות היחסים, עם עצמם או עם הקרובים להם.
במסגרת התהליך אנו לומדים להקשיב למחשבות, "מנקים" את מה שלא משרת ומתחברים למניעים העמוקים, באופן שמגביר חיבור וקרבה, פנימה והחוצה.
מוזמנים/ות לקרוא עוד בעמוד הפייסבוק שלי.

מלווה קורסי מצפן, מלווה קורס גישור מצפן.
סקרנ/ית?

מוזמנות/ים לשיחת היכרות, ללא עלות, שנמקד מה הקושי ונבדוק אם אני האדם ללוות אתכם/ן.

בוגרת מיתרים

עירית ענבר

עירית ענבר

יש מי שמקשיב לכם מהלב!

מלווה א.נשים לשינוי מיטיב בחיים ובמערכות היחסים. הליווי הוא תהליך עומק והזדמנות לפגוש את הגבולות של עצמך, הדפוסים הכאובים והאמונות החוסמות, מסע משותף לך/לכם ולי שבו מתאפשר תהליך של פירוק הקשיים ופרימת הקשרים, ומתוכו – ריפוי, צמיחה ומציאת הקול הפנימי הייחודי שלך. אני משתמשת בארגז כלים מופלא שאספתי בדרך, של תקשורת מקרבת ו"המצפן", כתיבה תראפית, ודמיון מודרך.

בתהליך הסמכה​

דודי זך

דודי זך

-----

מטפלת בשיטת המצפן.

בתהליך הסמכה

רחל כנרתי

-----

מלווה א-נשים שנתקלים בקשיים חוזרים במערכות היחסים שלהם, שקשה להם עם עצמם,, שזקוקים לבהירות, שמרגישים שהם לא עושים את מה שהם באמת רוצים או יכולים ורוצים בשינוי. . מלווה אותם בדרך להגשמה עצמית ולשיפור במערכות היחסים, קודם כל עם עצמם. ייעוץ חינוכי M.A. בהכשרתי. מאמנת מוסמכת. משלבת כלים מעולם התקשורת המקרבת (NVC) והמצפן עם כלים מעולם האימון

ירושלים ודרום הארץ

בוגר מיתרים

מאז שאני זוכר את עצמי חיפשתי תשובה לשאלה- איך אני יכול לחיות את החיים יותר מתוך בחירה ופחות לפי הציפיות של החברה והאוטומטים שלי?
חיה בי כמיהה להגדלת הנוכחות והחופש בחיים ואת זה אני מביא לליווי.
אני מזמין אתכם.ן למסע משותף של חיפוש אחר חיבור עצמי וביטוי עצמי מלא.

בוגרת מיתרים

יועצת אישית וזוגית בעלת הקליניקה "תקשורת מקרבת בדרום".

מלווה זוגות ויחידים בצמתים בחיים בקליניקה שלי או בזום.

בוגרת מיתרים

תמונה חגית שחק וייס

חגית שחק וייס

צבעי הקשר

אמא ל- 4 ילדים, ברקע שלי עבודה ממושכת בתחום השיקום. עם סיום שנתיים של "המצפן" הבנתי שבשלב זה בחיי חשוב לי ללוות א.נשים במסע שלהם להכיר את עצמם, להתחבר לעצמם, לבחור איך הם רוצים לחיות ואיך הם רוצים את מערכות היחסים בחייהם. לומדת ליווי בשדה המיניות בגישה סומאטית ומשלבת זאת בליווי כי מיניות היא חלק משפיע בקשר. 

בתהליך הסמכה

מלווה תהליכי חיבור, שחרור וגדילה ליחידים וזוגות ומנחה קבוצות בתקשורת מקרבת. אפשר להגיד שאני לומד וחולק חמלה – מאוד מאמין בכוח של חמלה ויחד להביא ריפוי ותנועה ולפתוח שבילים במקומות שנראים חסומים.
אני עובד בעיקר מתוך גישת המצפן ותקשורת מקרבת לצד כלים שונים של ביטוי ועבודה רגשית לפי הצורך והרצון. כל כך נוגע בי לקחת חלק בתהליך של ריפוי, שחרור וחיבור ולפגוש יחד את האנושיות שלנו.